KLASA VIII B

Wychowawca: Danuta Szocik

 

 absolwenci sp17

 

Dębińska Ewelina                                                         Osiński Marcel
Dyba Ilona                                                                   Pierzchała Grzegorz         
Dydiańska Marta                                                           Skwarek Adrian       
Fedorec Krzysztof                                                         Sojka Bartosz     
Gałęzowski Mariusz                                                       Staniek Jarosław         
Gawrysiak Daria                                                           Stoch Mariusz   
Juszczyszyn Agnieszka                                                  Wasyłyk Łukasz
Kędzierewicz Ewelina                                                    Węgrzyn Jakub    
Łuszczyński Piotr                                                          Węgrzyn Krzysztof     
Maj Józefa                                                                    Witków Klaudia 
Mazepa Marcin                                                              Zuba Wojciech       


 

KLASA VIII c

Wychowawca: Danuta Szocik

 

 

absolwenci sp03

 

Bełz Arkadiusz                                                                   Marciniak Anna
Burda Grzegorz                                                                  Mazurkiewicz Joanna
Burda Zbigniew                                                                  Nowogórska Marta
Bzowski Łukasz                                                                  Piotrowski Grzegorz
Drąg Michał                                                                        Puda Daniel
Grzelka Przemysław                                                            Rudnicki Łukasz
Klijewska Magdalena                                                           Świderski Wojciech
Kuchniak Damian                                                                Teske Krzysztof
Kuliberda Franciszek                                                            Urszyc Łukasz
Laskowska Ewelina                                                              Winogradów Jolanta
Laskowska Justyna






 

 

 

 

 

KLASA VIII A

rok szkolny 1999/2000

 

absolwenci sp02

Wychowawca: Teresa Jancz

 

Lp. Nazwisko i imię ucznia    Lp. Nazwisko i imię ucznia   
1. Buzek Magdalena 12. Koleśnik Natalia
2. Drogosz Krystian 13. Kulicz Grzegorz
3. Dziadkiewicz Mariusz 14. Mroczkowska Agnieszka
4. Fedyk Marta 15. Pakulski Paweł
5. Ficek Rafał 16. Pirszel Anna
6. Gajdecki Łukasz 17. Polański Radosław
7. Grzelak Grzegorz 18. Srebniak Małgorzata
8. Iks Adam 19. Szocik Konrad
9. Jaszczur Piotr 20. Szymanek Agnieszka
10. Klisowska Agnieszka 21. Trybus Jacek
11. Klisowska Joanna 22. Wojciechowska Magdalena