Szanowni Rodzice,

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na bajeczne wakacje organizowane przez fundację Dbam o Mój Z@sięg, z którą na co dzień podejmujemy różne działania edukacyjne w zakresie przeciwdziałania e-uzależnieniom. Na specjalnie stworzonej stronie internetowej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje i panel rejestracyjny – www.relacjewwakacje.pl . Bardzo zapraszamy do nas, Wasze dzieci będą pod naprawdę fantastyczną opieką. Co przygotowaliśmy? Mnóstwo fantastycznych rzeczy:

1. Zajęcia sportowe,
2. wycieczki krajoznawcze,
3. warsztaty plastyczne, rękodzielnicze, zielarskie,
4. wieczory filmowe, gry planszowe, gry terenowe,
5. zajęcia w Grodzie Rycerskim: łucznictwo, garncarstwo,
6. zielarstwo, kaligrafia, sztuki walki rycerskiej, szkutnictwo, wycieczki konne.

No a dodatkowo coś bardzo ważnego:
1. Indywidualne i grupowe zajęcia z psychologiem i socjoterapeutą,
2. Zajęcia z kreatywności,
3. Zajęcia budujące kompetencje miękkie (asertywność, empatia, budowanie poczucia własnej wartości),
4. Tutoring nakierowany na rozwijanie potencjału uczestników obozu oraz motywowanie ich do samodzielnej pracy i rozwoju,
5. Tematyczne warsztaty dotyczące bezpiecznego, higienicznego i odpowiedzialnego korzystania z internetu i smartfona (prowadzone w oparciu o innowacyjne materiały edukacyjne)