plakat dzien liczby pi 2Konkurs "Matematyka pół żartem, pól serio"
Dzień liczby Pi. Z okazji Święta Liczby Pi, odbył się konkurs :"Matematyka pół żartem, pól serio".

zrodlo pl wikipedia orgKonkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
Uczniowie: Magdalena Jaśkiewicz, Julia Oświęcimska i Karol Jaszczur zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego w Konkursie Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski.

plakat konkurs eko planetaKonkurs Ekologiczny Eko - Planeta
Za udział w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko - Planeta” uczniowie Szkoły Podstawowej w Przewozie otrzymali dyplomy za bardzo dobre i dobre wyniki.

plakat polska widziana oczami dzieciKonkurs Plastyczny ,,Polska widziana oczami dziecka” kl. I - III
W dniu 25.02.2021 r. został podsumowany szkolny konkurs plastyczny ,,Polska widziana oczami dziecka”.

konkurs recytatorski stefek burczymucha 04Szkolny Konkurs Recytatorski kl. I - III

W dniu 11.02.2021 r. odbyły się przesłuchania konkursowe na najciekawszą interpretację utworu Marii Konopnickiej pt. Stefek Burczymucha. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas I-III.

plakat globalne wyzwania klimatyczneProjekt "Odpowiedź na globalne wyzwania klimatyczne zaczyna się w szkole"

Cel został osiągnięty. Udział w projekcie "Odpowiedź na globalne wyzwanie klimatyczne zaczyna się w szkole" zakończył się sukcesem.