plakat tydzien dbania o relacje

W ramach projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo w naszej szkole odbył się Tydzień Dbania o Relacje. Uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu różnych przedsięwzięciach mających na celu wspieranie wzajemnych relacji. Grali w gry planszowe, wpisywali motywujące hasła na „Tablicy Życzliwości”, robili razem wspólne zdjęcia, przekazywali pozdrowienia i komplementy swoim bliskim oraz koleżankom i kolegom w ramach wideo tygodnia dobrego słowa. Były również zabawy integracyjne, gdzie m.in. każdy z uczniów mógł przeczytać coś miłego i pozytywnego o sobie. Uczniowie kl. 7a wykonali swoje „Drzewo dobrych myśli i słów”. Odbył się również „Dzień Damy i Dżentelmena”, gdzie dziewczynki przyszły ubrane tego dnia do szkoły w piękne sukienki i spódniczki, a na głowach miały kolorowe kapelusze. Natomiast chłopcy prezentowali się w gustownych marynarkach i koszulach, które ozdabiały krawaty bądź muchy. Uczniowie poszczególnych klas wybrali Damę i Dżentelmena. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy, aby stanowili wzór dla swoich koleżanek i kolegów!