dzien wolontariuszaMiędzynarodowy Dzień Wolontariusza 2020

Zbliża się bardzo ważne święto: 5 Grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jest to jedyny dzień w roku, gdy w sposób szczególny możemy podziękować ludziom czyniącym dobro w naszym środowisku lokalnym, w szczególności zaangażowanej młodzieży działającej w szkolnych kołach wolontariackich. W tym roku z powodu pandemii świętowanie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza jest szczególnie trudne, dlatego przygotowaliśmy uniwersalne materiały, t.j. plakat informujący o święcie oraz bardzo pozytywny filmik o tej tematyce (w którym głównymi aktorami są wolontariusze z Zespołu Edukacyjnego nr 7 w Zielonej Górze).

Sprawmy by to święto było ważnym wydarzeniem w życiu młodych ludzi.

Kampania została przygotowana przez Zakręconych na Aktywność i Fabrykę aktywności Młodych w ramach projektu „Lubuski Kongres Szkolnych Kół Wolontariackich” dzięki dofinansowaniu z województwa Lubuskiego z Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych.