dzien bezpiecznego internetuDzień Bezpiecznego Internetu w klasach IV – VIII
W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie z klasy IV uczestniczyli w godzinie wychowawczej poświęconej bezpieczeństwu w sieci.

Poznali najważniejsze zasady, wykonali hasła i rysunki oraz obejrzeli film pt. „Dodaj przyjaciela”. Klasa V obejrzała filmik edukacyjny pt." Bądź bezpieczny w sieci 5 - Komputeromania". Oprócz tego uczniowie opracowali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, chętne osoby stworzyły hasła związane z bezpieczeństwem w sieci.
Na godzinie wychowawczej w klasie VIIa została przeprowadzona tematyka o bezpieczeństwie
w sieci. Podczas lekcji zostały zaprezentowane filmiki tematyczne o nierozważnym działaniu online. Po obejrzeniu, uczniowie omówili przedstawioną w prezentacjach problematykę i opracowali zasady bezpiecznego korzystania z sieci, z naciskiem na bezpieczeństwo w społecznościach internetowych. Oprócz tego uczniowie wykonali hasła i rysunki związane z bezpieczeństwem w sieci oraz pozytywnym zastosowaniem Internetu.