teatr w szkoleTeatr w szkole - transmisja Iteatr-u
25 marca uczniowie kl. III dzięki udziałowi w projekcie "Internetowy Teatr TVP dla szkół", mogli oglądać na żywo spektakl teatralny pt. "Zaginiony Świat" na motywach powieści A Conana Doyle'a realizowany przez telewizję TVP3 Rzeszów z gościnnego Teatru Maska w Rzeszowie. Spektakl bardzo się uczniom podobał, ze względu na grę aktorką i piękną scenografię. Pokazał również, że warto być uczciwym, a przyjaciół można spotkać w najmniej spodziewanych miejscach. Już czekamy na kolejny spektakl, który będzie już niebawem.
Dnia 27.03 przypada również Międzynarodowy Dzień Teatru- z tej okazji uczniowie kl. III zaprezentowali wcześniej przygotowany, krótki teatrzyk kukiełkowy na podst. wierszy J. Tuwima ("Rzepka" i "O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci").