zabawa karnawalowa 05Karnawał 2023
Karnawał to piękna tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są różnego rodzaju bale i zabawy.

To czas, który był okazją do zorganizowania w naszej szkole w dniu 15 lutego dla uczniów klas I – III zabawy karnawałowej. Zabawa dostarczyła wiele przeżyć i radości. Dzieci świetnie się bawiły biorąc udział w różnych zabawach przygotowanych przez Panie animatorki. Było przechodzenie pod liną, eksperymenty z bańkami mydlanymi, zabawy taneczne i atrakcje sportowe z elementami rywalizacji. Wszystkim zabawom towarzyszyły: radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. W krótkich przerwach między zabawami wszyscy mogli korzystać z poczęstunku przygotowanego przez rodziców.
Dnia 17 lutego w Naszej Szkole odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów klas 4-8. Od godz. 10.45 do godz. 13.30 wszyscy bawili się przy dźwiękach muzyki. W tym dniu gościł u Nas DJ LIGHT, który przewodził całym balem. Nie obyło się bez dedykacji, piosenek na życzenie oraz drobnych upominków za najciekawsze stroje. Jednak najważniejsza była zabawa, a w tym dniu była wyśmienita. Ogromne podziękowania dla Rady Rodziców, która wsparła finansowo organizację balu.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem