akcja upiekszamy swiat wokol nas 05Akcja „Upiększamy świat wokół nas”
W tym roku szkolnym nadal kontynuujemy akcję " Upiększamy świat wokół Nas".

Wiosna zbliża się do Nas wielkimi krokami, warto zatem zachęcić Ją do szybkiego przyjścia. Stwórzmy zatem piękne kompozycje kwiatowe, które ubarwią wejście do Naszej Szkoły. W poprzednich latach zasadziliśmy ogromną liczbę cebulek kwiatowych i każdej wiosny szkoła otulona jest kwiatami. Oprócz tego przed wejściem do budynku pojawiły się donice, które również toną w kwiatach lub krzewach ozdobnych. Uczniowie mogą również podziwiać "dywan" żonkili, który znajduje się na terenie budynku. Wszystkie prace związane z kompozycją i sadzeniem kwiatów wykonywane są przez uczniów, przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunów całej akcji. Łączy się wtedy przyjemne z pożytecznym i przede wszystkim nauka przez pracę. Warto zatem i w tym roku przystąpić do akcji. Tym razem pragniemy powitać nadchodzącą wiosnę pięknymi prymulkami. Prosimy zatem, aby każda klasa przyniosła do szkoły jedna prymulkę ( można więcej). Akcja trwa do 28 lutego 2023 roku. Kwiaty można zostawiać przy sekretariacie. Po zebraniu prymulek, uczniowie sami stworzą kompozycje kwiatowe, które ubarwią wejście do szkoły.
Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.
Samorząd Uczniowski oraz opiekunowie akcji p. A. Pazera oraz p. M. Czerkun