wycieczka do wroclawia 14Wycieczka do Wrocławia
W poniedziałek 11.10. 2021 r, byliśmy na wycieczce we WROCŁAWIU. Spacerowaliśmy po Starym Mieście, zobaczyliśmy Ratusz i Pręgierz, kolorowe kamieniczki.

codeweekEuropejski Tydzień Kodowania 2021
9 października rozpoczął się #CodeWeek2021 - Europejski Tydzień Kodowania i potrwa dwa tygodnie, do 24 października.

projekt europa i ja 1Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Europa i ja"
Dnia 08.10.2021 uczniowie kl. III rozpoczęli realizację Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Europa i ja", którego celem jest zapoznanie uczniów z krajami Europy.

plakat mimi projekt z genetykiMini projekt z genetyki
Uczennice 8 klasy Justyna Klisowska i Kalina Nowogórska w ramach mini-projektu z genetyki wykonały model kwasu DNA w 3D.

swiatowy dzien zwierzatŚwiatowy Dzień Zwierząt

W dniach 4 - 10 października obchodzimy Międzynarodowy Tydzień Zwierząt, a cały październik jest Międzynarodowym Miesiącem dobroci dla Zwierząt.

plakat dzien bibliotek szkolnychMiędzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2021

Zapraszamy do udziału w konkursach i imprezach związanych z "Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych 2021".