projekt edukacyjny dotknij poczuj zobacz 02Projekt edukacyjny "Dotknij, poczuj, zobacz"
Uczniowie kl. II wykonali kolejne zadanie w ramach projektu edukacyjnego "Dotknij, poczuj, zobacz" tym razem wykorzystując Naturalne farby, które sami stworzyliśmy z barwników i mąki.

laboratoria przyszlosci robot photon kl 1 03Laboratoria Przyszłości – robot Photon
Informatyka w praktyce - zabawa i nauka z robotem edukacyjnym Photon w klasie I.

lektura zaczarowana zagroda 03Lektura A. Cz. Centkiewiczowie „Zaczarowana zagroda”
Uczniowie kl. II w ostatnim czasie podczas zajęć omawiali lekturę "Zaczarowana zagroda" A. Cz. Centkiewiczów.

ogolnopolski konkurs alfik matematyczny 03Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
W XXVIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny wzięło udział 32 uczniów naszej szkoły.

wycieczka do zielonej goryWycieczka do Zielonej Góry
W zeszłym tygodniu uczniowie naszej szkoły z klasy 5a, 6 i 4 udali się na wycieczkę do Zielonej Góry. Odwiedziliśmy park trampolin, gdzie spaliliśmy mnóstwo kalorii.

zajecia swietlicowe 03Aktywne zajęcia świetlicowe
W zdrowym ciele zdrowy duch. Sport i ruch nie tylko korzystnie wpływają na formę fizyczną, ale również psychiczną.
Aktywne zajęcia w świetlicy szkolnej to świetna forma spędzania popołudnia.