plakat eksperymenty w szkoleEksperymenty w szkole
Uczniowie kl. II w tym roku szkolnym przystąpili do realizacji Ogólnopolskiego Projektu "Dotknij, poczuj, zobacz", którego celem jest wzbudzenie w dzieciach pasji do tworzenia, eksperymentowania i doświadczania wielozmysłowego, integracja zespołu klasowego oraz rozwijanie umiejętności pracy w grupie, a także niwelowanie napięć emocjonalnych.

swietlica pierwsza pomoc przedmedycznaPierwsza pomoc przedmedyczna
Dzieci w świetlicy uczą się jak udzielać pierwszej pomocy. To bardzo przydatna umiejętność.

plakat europejski dzien sportu szkolnegoEuropejski Dzień Sportu Szkolnego 2022
30 września nasza szkoła po raz pierwszy obchodzić będzie Europejski Dzień Sportu Szkolnego (European School Sport Day - ESSD).

plakat darmowa zbiorka elektrosmieciBezpłatna zbiórka elektrośmieci
26 września rusza akcja zbiórki elektrośmieci w Szkole Podstawowej w Przewozie.

plakat narodowe czytanie 2022Narodowe Czytanie 2022
Dnia 14.09.2022 r. odbyło się Narodowe Czytanie w naszej szkole.

plakat aplikacja quiverAplikacja Quiver
Dzisiaj w klasie drugiej odbyła się inna niż zwykle edukacja plastyczna. Najpierw uczniowie wyczarowali swoją kropkę, następnie wykorzystując aplikację Quiver wprowadziliśmy Nasze kropki w ruch.