konkurs glosnego czytania po niemieckuKONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA PO NIEMIECKU
W naszej szkole rozpoczął się KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA PO NIEMIECKU. Przez trzy kolejne miesiące uczniowie klas 5 - 8 będą doskonalić czytanie tekstów w języku niemieckim. W maju poznamy mistrza czytania szkoły oraz mistrzów poszczególnych klas. Na zdjęciach uczestnicy konkursu z klas 5 i 6.

dzien kolorowej skarpetkiDzień Kolorowej Skarpetki
21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny. To także Dzień Kolorowej Skarpetki, czyli Światowy Dzień Zespołu Downa. Świętujemy go, nosząc kolorowe skarpetki nie do pary i w ten sposób okazując symboliczne wsparcie dotkniętych nim osobom. Uczniowie klasy drugiej również przyłączyli się do tej akcji.

dzien wiosnyDzień Wiosny
Wiosna powitała nas piękną, słoneczną pogodą. Tego dnia uczniowie klasy drugiej mieli okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku, rozwiązywali zagadki i wykonywali barwne gaiki.

ogolnopolski konkurs przedmiotowy leonOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon
Uczniowie klas I-III 18 marca wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon”.

swiatowy tydzien wodyŚwiatowy Tydzień Wody
Szkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w Przewozie jako szkoła kandydująca do członkowska w sieci Szkół Stowarzyszonych UNESCO w dniach 21.03 – 25.03.2022r. obchodzi Światowy Tydzień Wody.

plakat dzien matematyki i liczby pi

Dzień Matematyki i Liczby Pi
14 marca świętowaliśmy w naszej szkole DZIEŃ LICZBY PI. Na lekcjach matematyki uczniowie zmagali się z łamigłówkami i rebusami dotyczącymi liczby pi, poznali jej historię oraz wspólnie wyznaczali jej wartość.