dzien wolontariuszaMiędzynarodowy Dzień Wolontariusza 2020

Zbliża się bardzo ważne święto: 5 Grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jest to jedyny dzień w roku, gdy w sposób szczególny możemy podziękować ludziom czyniącym dobro w naszym środowisku lokalnym, w szczególności zaangażowanej młodzieży działającej w szkolnych kołach wolontariackich. W tym roku z powodu pandemii świętowanie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza jest szczególnie trudne, dlatego przygotowaliśmy uniwersalne materiały, t.j. plakat informujący o święcie oraz bardzo pozytywny filmik o tej tematyce (w którym głównymi aktorami są wolontariusze z Zespołu Edukacyjnego nr 7 w Zielonej Górze).

dzien pluszowego misia kl 2Światowy Dzień Pluszowego Misia 2020

W dniu 25 listopada 2020 r. uczniowie klasy II uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko podczas lekcji zdalnych uczestniczyło w zajęciach razem ze swoim przyjacielem – Misiem.

pasowanie 2020 06Pasowanie na ucznia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin sodales aliquam turpis ut posuere. Nullam in euismod velit. Proin congue purus non elit sagittis lobortis. Nullam urna nisi, elementum vitae bibendum nec, viverra eu ipsum.

konkurs sosna 01Konkurs "Drzewo Roku 2021"

W miesiącu listopadzie szkoła przystąpiła do Konkursu Drzewo Roku 2021 organizowanego przez Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Klub Gaja. Do konkursu została zgłoszona dwunożna Sosna zwyczajna, która znajduje się w lesie w okolicy Przewozu. Trzymamy kciuki!

Szkola do hymnuAkcja "Szkoła do hymnu"

10 listopada o godz. 11:11 w ramach akcji ,,Szkoła do hymnu" uczniowie razem z nauczycielami uczcili 102 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

cmentarz lyczakowskiAkcja "Światełko Pamięci 2020"

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do akcji „Światełko Pamięci 2020”. Zebrane znicze zapłoną 1 listopada 2020 r. na polskich nekropoliach we Lwowie m. in. na Cmentarzu Łyczakowskim, Cmentarzu Obrońców Lwowa zwanego Cmentarzem Orląt oraz Cmentarzu Janowskim.