plakat dzien nauczyciela 1Dzień Nauczyciela 2021
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z uczniami klasy VI, VII oraz III przygotowali uroczysty apel, który w tym roku przybrał formę koncertu.

Zespół muzyczny " Szóstaki- śpiewaki" zaprezentował utwory Agnieszki Osieckiej, Małgorzaty Ostrowskiej czy Cleo. Goście mieli okazję wysłuchać m.in takich utworów jak: " Okularnicy", " Wielka woda", " Meluzyna" czy " Bratnia dusza". Uczniowie klasy VII b zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, a uczennice klasy III zadebiutowały na wielkiej scenie, wykonując utwór " Nasza Pani". Zgromadzeni goście , oprócz życzeń i ogromu wdzięczności ze strony uczniów, otrzymali słodki upominek i płynące prosto z serca słowo...DZIĘKUJĘ.