miedzygminny turniej szkol podstawowych przewoz 2023 04Międzygminny Turniej Szkół Podstawowych Przewóz 2023
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powrócił Międzygminny Turniej Szkół Podstawowych.

W tym roku, z przyczyn technicznych, gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa im. kpt. Stanisława Betleja w Przewozie.
Tradycyjnie, uczniowie naszych szkół wzięli udział w turnieju szachowym, piłce ręcznej dziewcząt, halowej piłce nożnej i konkursie geograficznym.
Zwycięzcy rywalizacji:
SZACHY:
• kat. klasy IV - VI : Piotr Wojciechowski (SP Witoszyn)
• kat. klasy VII - VIII : Nikodem Malarczyk (SP Witoszyn)
KONKURS GEOGRAFICZNY:
• kat. klasy V - VI : Mikołaj Marczak (SP Przewóz)
• kat. klasy VII - VIII : Jakub Kuś (SP Przewóz)
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT kl. VI-VIII:
• Drużyna Szkoły Podstawowej w Witoszynie
HALOWA PIŁKA NOŻNA:
• kat. klasy I - III : Drużyna SP Witoszyn
• kat. klasy IV - VI : Drużyna SP Witoszyn
• kat. klasy VII - VIII : Drużyna SP Przewóz
Serdecznie gratulujemy udziału w turnieju i zabawy wszystkim uczestnikom. Nagrody wręczali: Mariusz Strojny - Wójt Gminy Przewóz, Lech Miszewski - Wójt Gminy Wymiarki, w asyście Dyrekcji obu szkół. Sędzią głównym prowadzącym rozgrywki był Jacek Lisiecki z SP Przewóz. Organizatorem turnieju były Urzędy Gmin: Przewóz i Wymiarki oraz szkoły podstawowe w Przewozie i Witoszynie. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w sprawne przeprowadzenie turnieju. Wszystkim uczniom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku w trakcie ferii zimowych.